Žaidimų kambariai Vilniuje Ankstesnis

Nuotykių miestas (Vilnius)

Jei patys norite atsikvėpti (ar atlikti neatidėliotinus darbus), o vaikams suteikti džiugesio, atvykite į „Nuotykių miestą“!
Pas mus vaikai ras:
• painius labirintus, laipynes, supynes, kaladėles, virvių parką, čiuožynes, burbulų jūrą, namelius, batutus motociklus, mašinytes ir begalę kitokių žaislų;
• vaikišką muziką kasdien, įvairius koncertus bei smagias diskotekas penktadieniais;
• malonų ir dėmesingą personalą.

„Nuotykių mieste“ daug vietos šėlionėms vyresniesiems ir saugi mažylių zona. Akcijos, atrakcijos, įdomūs žaidimai, prizai, siurprizai, nuotaikingi pasirodymai – viskas čia.
Galite nebesukti galvos ir kaip atšvęsti svarbiausią ir laukiamiausią savo atžalos datą – jo gimtadienį, patikėkite šios svarbios šventės organizavimą mums! Viskas bus daug paprasčiau, nei Jūs įsivaizduojate! Jums, kartu su mažuoju jubiliatu, tereikės išsirinkti patinkantį personažą, užsisakyti gimtadienio salytę, pasigaminti norimų užkandžių, išsikepti tortą ir atkeliauti į Nuotykių miestą. Gražūs piešiniai ant veidų, smagūs šokiai, žaidimai kitokioj erdvėj... Kadangi tai vyksta ne taip dažnai, toks sujudimas pripildys vaikus naujų emocijų.  pasimėgauti švente.
Mūsų gimtadienių šventimo kambarėliai ryškūs, spalvingi, tai sukuria atitinkamą nuotaiką ir sustiprina šventės įspūdį, tad ir dekoracijomis rūpintis nereikės. Nebent draugai padovanos balionų. Linksmi personažai, jų įdomios programėles (lietuvių, rusų, lenkų, anglų kalbomis), neabejotinai džiugins visus.
Kiekvieną penktadienį pas mus vyksta pašėlusiai smagios diskotekos! Norintieji pašokti, padainuoti, parodyti trumpą programėlę -  laukiami!! Neabejojame jog darželiuose, menų ar muzikos mokyklėlėse Jūs išmokstate daug gražių ir smagių dalykų. Pasisakykite apie save mums ir mes padėsime surengti puikų pasirodymą.
„Nuotykių mieste“ puiki nuotaika garantuota ir tėvams, ir vaikams!

Kontaktai:

"NUOTYKIŲ MIESTAS",
P/C AKROPOLIS, II aukštas,
Ozo g. 25, VILNIUS
Informacija ir rezervacija šventėms:
Tel. +370-659-14797
       +370-659-17377
El. paštas:
Internete: www.nuotykiumiestas.lt
Mes FACEBOOK'E