Fejerverkai Ankstesnis

    74c47ba22087943534733ba8930427cf.jpeg

FejerverkaiVisiems.lt

UAB “ Risorsa” prekiaujanti pirotechniniais gaminiais, turi ilgametę patirtį organizuojant šventinius fejerverkus įvairiomis progomis, Pagal jūsų pageidavimą atliksime neriboto dydžio profesionalų fejerverką. Mažesnėms šventėms mūsų parduotuvėje įsigysite jums labiausiai patinkantį šventinį saliutą – bateriją, kurią galėsite išsirinkti, peržiūrėjus saliutų – baterijų filmuotą video.
Taip pat mūsų įmonė Jums galėtų pasiūlyti:
·Puošiame Jūsų šventės vietą balionais, ir kita Jūsų pageidaujama šventine atributika.
·Nuomojame vestuvinį kupolą, ceremoniją galime suorganizuoti bet kuriame mieste, gamtos apsupty, Jūsų išsirinktoje vietoje. Ir visai nesvarbu, ar tai bus rudeninis miškas, ar baltas sniego laukas, ar nepakartojamas jūros ošimas.
·Nuomojame fontanų padėklą, kuris tiks bet kokiai šventei, norint nustebinti svečius. Įvežant į salę tortą ar dovanėles svečiams, kartu paleidžiami fontanai, tai sukurs Jūsų šventei daugiau grožio  ir staigmenų.
·Prekiaujame įvairaus dydžio ir turinio konfeti, t.y turime vestuvinių, įvairioms šventėms tinkančių, ir su Eurais viduje. Puiki proga nustebinti.
Mūsų komanda garantuoja suorganizuoti įspūdingą reginį, pranokstantį Jūsų lūkesčius, ir sukurti puikią šventinę aplinką pagal jūsų norus.

Kontaktai:

Savanorių pr.22, Vilnius
Tel. +370 614 10087 (Fejerverkai ir kitos prekės)
Tel. +370 622 24844 (nuoma ir kitos paslaugos)
El. paštas:

Šaltinis: http://www.mazylio.lt/band/zaidimu-kambariai/saulute-vaikams-vilnius-madoje