Fejerverkai Ankstesnis

    6bbf97bd42eeb25916b110115f47301d.jpeg

Kvadratu.lt

Tikriausiai artimiausiu metu planuojate šventę ir norite, kad ji būtų nuostabi, įspūdinga ir spalvinga? Mes pasiruošę Jums padėti!
Pasitelkiant mūsų patirtį, išradingumą, kruopštumą ir kūrybingumą, rasime tinkamiausius sprendimus, atsižvelgiant į Jūsų renginio specifiką, keliamus tikslus ir turimą biudžetą.
Fejerverkai yra labai puikus pasirinkimas pažymintis ypatingos dienos pabaigą. Galime pasiūlyti nuo elementariausių fejerverkų kuriuos šaudyti galėsite jūs patys iki profesionalių (tradiciniai Fejerverkai, muzikiniai Fejerverkai, fejerverkų šou ant vandens, degantys užrašai) kuriuos atliks pirotechnikos profesionalai. Kiekvienu atveju, priklausomai nuo biudžeto ir pageidavimų fejerverkų bendras vaizdas ir atlikimas sugalvojamas individualiai pritaikant juos vietai ir renginiui. Reikia žinoti, kad fejerverkas – sprogstamosios medžiagos, ugnis, todėl su jais reikia elgtis ypač atsargiai. Geriausia – palikti ši darbą profesionalams, nes sinchronizuotų fejerverkų ar muzikinių ugnies vaidinimų patiems surengti tikrai nepavyks. Kainos ypatinga proga tikrai nėra didelės, tačiau prie malonių prisiminimų fejerverkų šou tikrai prisidės.

Fejerverkas Viles
Sodai01
Sodai03
Sodai05
Degantys Inicialai 001
Fejerverkai004

Kontaktai:

Marius tel.: 8 686 28989;
Donatas tel.: 8 620 32788;
El.p.:
Adresas: Draugystės g. 19, 51230 Kaunas
Įvažiavimas iš Technikos gatvės

 Šaltinis: http://www.mazylio.lt/band/zaidimu-kambariai/saulute-vaikams-vilnius-madoje