vilaite

vilaite

Sodyba 50 žm.
Nakvynė 50 žm.
Maistas yra
Pirtis yra
Kubilas yra

"VILAITĖ" - kaimo turizmo sodyba tik 23 km nuo Kauno centro, ant  gražaus, didelio ir švaraus tvenkinio kranto. Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams, krikštynoms, draugų, giminių susitikimams taip pat įmonių renginiams (šventėms, konferencijoms).

Pokylių salė su dideliais vitrininiais langais suteikia galimybę tuo pačiu metu būti vakarėlio dalyviu bei mėgautis miško grožiu, tyvuliuojančiu tvenkiniu ir šalia stūgsančiu piliakalniu. Nepraleiskite progos tai patirti...
Virtuvėje yra elektrine kaitlentė - orkaitė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė. Taip pat turime visus reikalingus daiktus Jūsų šventiniam stalui: įrankiai, taurės, kavos servizai, vazos ir kita. Užsiimame stalų puošimu ir serviravimu.
Pirtis, kurioje vienu metu gali kaitintis apie 10 žmonių. Šalia įrengtas dušas. Galima nuomoti tik pirtelę su lauko pramogomis (tinklinis, futbolas, pavėsinės).
Įrengta didelė terasa pietinėje namo pusėje, kurioje natūralaus medžio lauko baldai skirti susėsti iki 20 žmonių kompanijai. Čia galėsite leisti vakarą besimėgaujant besileidžiančia saule bei šalia tyvuliuojančiu didžiuliu tvenkiniu. 

www.vilaite.lt